ضمانت نامه محصولات صنایع روشنایی کیانور

شرکت صنایع روشنایی کیانور، کلیه محصولات تولیدی خود با منابع LED را به مدت 3 سال از تاریخ درج شده در فاکتور و با رعایت شرایط این ضمانت نامه نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات چراغ در صورت بروز هرگونه عیب یا اشکال فنی ناشی از طراحی، ساخت و مواد اولیه ضمانت می نماید

تضمین کیفیت

ارائه محصولات باکیفیت

.

شرایط ضمانت کالا:
عیوب ضاهر شده به منظور استفاده از شرایط ضمانت نامه می بایست ناشی از فرآیند طراحی، ساخت و مواد اولیه چراغ باشد.
محدوده دمای کارکرد چراغ (حداکثر 45+ و حداقل 20- درجه سانتیگراد دمای محیط) و بیشینه رطوبت مجاز محیط نصب (حداکثر 70 درصد) رعایت شده باشد.
بایستی ولتاژ، جریان و فرکانس ورودی در محدوده قابل قبول باشند. (محدوده ولتاژ 220-240 ولت، عدم نوسان جریان و محدوده فرکانس 50 تا 60 هرتز )
مواردی همچون افت شدید شار نوری، فیلیکر (چشمک زدن)، سوختگی پس از بررسی و تایید شرکت کیانور جز موارد گارانتی میباشد.
درصورت تائید گارانتی شرکت کیانور، قطعات چراغ با نظر کارشناسی کارشناسان شرکت کیانور براساس آخرین قطعات موجود مشابه تعویض میشود.
درصورت بروز ایراد در چراغ، مشتری بایستی محصول موردنظر را با در دست داشتن فاکتور به بخش خدمات پس از فروش شرکت مراجعه کرده و درصورت احراز شرایط ضمانت، ارادات در طول مدت 7 روز کاری رفع شده و به مشتری تحویل میشود. درصورت عدم احراز شرایط ضمانت تمام هزینه های انجام شده با اطلاع مشتری فاکتور میشود.
مدت زمان باقی مانده ضمانت نامه در صورت تعمیر و یا جایگزینی چراغ، مطابق با زمان خرید محصول باقی می ماند.
ارائه فاکتور خرید هنگام استفاده از ضمانت نامه ضروری می باشد.

 

مواردی که شامل ضمانت نمی گردد:
این ضمانت شامل عیوب ناشی از صاعقه ، نوسانات شبکه برق ، شوک های الکتریکی ، فشارهای مکانیکی ، عوامل شیمیایی نمی گردد.
آسیب های ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و یا جنگ تحت پوشش ضمانت نامه شرکت نیستند و شرکت مسئولیتی در قبال جبران خسارت ندارد.
عیوب ظاهری نظیر شکستگی شیشه یا بدنه و خسارت‌های مکانیکی مانند وارد آمدن ضربه به قسمت‌های مختلف محصول که باعث فرورفتگی، شکستگی و یا ضرب دیدگی چراغ و قطعات می شود شامل ضمانت نمی گردد.
هرگونه اعمال تغییرات و تعمیرات خودسرانه و همچنین اضافه کردن هرنوع تجهیزی روی محصول، ضمانت را باطل میکند.